Aktuelle Zeit: 15. Nov 2018, 01:22


Neues Thema erstellenAntwort erstellen Seite 1 von 1   [ 1 Beitrag ]
AutorNachricht
 Betreff des Beitrags: Co je to EOTW?
BeitragVerfasst: 3. Aug 2010, 15:13 
Forum Admin
Benutzeravatar

Registriert: 08.2010
Beiträge: 3
Geschlecht: nicht angegeben
END OF THE WEAK je nejstarší open-mic soutěž na světě a její premiéra proběhla vlétě roku 2000 v New Yorku, kde se až doposud scházejí každou neděli MC´s -pánové a dámy pracující sverbálními prostředky a lyrikou, aby pilovali své dovednosti u mikrofonu. Již o 3 roky později expanduje EOTW do Evropy, kde se konají první soutěže ve Španělsku, Francii, Anglii a Německu. Od roku 2007 se EOTW rozšiřuje rovněž do Brasilie, Argentiny, Irska a od minulého roku i do Ugandy. Nyní konečně dorazila EOTW i do našich luhů a hájů a od 12. ledna 2010 se bude v pražském Cross klubu každé druhé úterý v měsíci soutěžit o titul nejlepšího MC také v Čechách a brzy již i na Slovensku. Vítěz bude reprezentovat ČR na světovém finále, kde se setkají nejlepší MC's z celého světa.

Vize zakladatelů EOTW DJe Joy Ty, Vice Verse, Propaine a Big Zoo byla založit Open-Mic soutěž která podporuje kreativitu, rozvoj a originalitu u mikrofonu. Nováčci se zde můžou setkat s veterány scény a "brousit" svůj rétorický um u mikrofonu. Od té doby se EOTW pravidelně účastní i takové jména jako KRS-ONE, TALIB KWELI, PHARAOH MONK, DJ PREMIER, R. A. the RUGGED MAN, HELTAH SKELTAH a mnoho dalších velikánů rapového světa.

EOTW se zrodila jako "Anti-Battle" - soutěž, která v lyrickém pětiboji testuje všechny fasety (stránky) opravdových MC's (Mistrů ceremonie). Každý MC soutěží v 5 disciplínách. V kolech jako je "Written" a "Acapella" se prezentují rapeři před přítomným publikem vlastní tvorbou instrumentálů a textu. V dalších kolech jako "Grap the Bag" a "MC vs. DJ" si prověřují především své freestylové skills. Každé soutěžní kolo vyvrcholí finálním "Cypher-kolečkem", kde se sejdou všichni soutěžící na podiu a freestylují. Porota hodnotí každého kandidáta jednotlivě ve všech 5 ti disciplínách bodovým systémem 1-10 bodů. Každý MC má tedy příležitost nasbírat nové zkušenosti a skillz, setkat se snovými lidmi a přesto, že vítěz může být jen jeden, můžeme se těšit na nové talenty a soutěž, která do českých rapových vod přinese něco nového a zapíše Čechy na mapu rodiny End Of The Weak.


Nach oben
 Profil  
 
Beiträge der letzten Zeit anzeigen:  Sortiere nach  
Neues Thema erstellenAntwort erstellen Seite 1 von 1  [ 1 Beitrag ]


Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast


Du darfst keine neuen Themen in diesem Forum erstellen.
Du darfst keine Antworten zu Themen in diesem Forum erstellen.
Du darfst deine Beiträge in diesem Forum nicht ändern.
Du darfst deine Beiträge in diesem Forum nicht löschen.
Du darfst keine Dateianhänge in diesem Forum erstellen.

Suche nach:
Gehe zu:  
cron


© phpBB® Forum Software » Style by Daniel St. Jules Gamexe.net | phpBB3 Forum von phpBB8.de